Sevilla asus koduvälajkul kohtumist juhtima, kui 25. minutil pani väravavõrgud sahisema Bryan Gil. Sellele vaatamata ei jätnud Espanyol jonni ning Karim Rekiki omavärava ja Javi Puado suurepärase soorituse järel mindi poolajapausile hoopiski külalisvõistkonna 2 : 1 eduseisus.

Kohtumise teist vaatust domineerinud ja maruliselt viigiväravat jahtinud Sevilla suutis matši 69. minutil viigistada, kui Lucas Ocampos realiseeris kodumeeskonna teenitud 11-meetri karistuslöögi. Võidu tõi Sevillale Papa Gueye, kelle tabamus 88. minuti vormistas mängu lõppskooriks 3 : 2.

Teises lõppenud kohtumises võitis Girona koduväljakul 2 : 1 Mallorca ja tõusis liigatabelis seitsmendaks.

Viimasest kuuest kohtumisest viienda võidu võtnud Sevilla tõusis LaLigas 44 punktiga kümnendale kohale. Liigasse püsimajäämise nimel võitlev Espanyol on 31 punktiga eelviimasel kohal.

Tuleval nädalal seisab Sevillal ees ülioluline Euroopa Liiga poolfinaali avakohtumine, kui võõrsil kohtutakse Itaalia klubi Juventusega.