Fahd Al-Rashidi sahistas mõlemal poolajal väravavõrku korra, viies Al-Taawouni 2:0 juhtima. Matši lõppfaasis taastas Abderrazak Hamdallah 76. minuti tabamus Al-Ittihadi lootused tagasitulekust, kuid rohkemaks liiga liider suuteline ei olnud.

Vahepeal mõõnas olnud Al-Nassr teenis 29. aprillis toimunud liigakohtumises taas võidulisa, kui Al-Raed mängiti üle 4 : 0. Väravamõõna lõpetas ka Cristiano Ronaldo, kes sai kohtumises kirja ühe värava.

Eilses kohtumises kaotusevalu tundnud Al-Ittihad on endiselt liiga liider 59 punktiga, edestades Al-Nassri kolme silmaga, kui liigahooaja lõpuni on jäänud veel viis vooru.

Ronaldo, kes on pärast jaanuaris Al-Nassriga liitumist löönud 12 liigaväravat, postitas neljapäeva varahommikul Twitterisse foto Al-Nassri araabiakeelse motoga „ANA AALAMY“, mis tähendab tõlkes „Ma olen globaalselt tuntud.“

Portugali staarründaja, kes liitus Al-Nassri jaanuaris lepinguga, mille väärtus on üle 200 miljoni euro. Viimastel nädalatel on Ronaldo mitmetel kordadel näidanud välja selget rahulolematust ning on kistud erinevatesse väiksematesse skandaalidesse üle maailma.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid