Mängulise initsiatiivi haaras kiirelt enda kätte Bosnia ja Hertsegoviina, ent Eesti kaitsjad ja väravasuul tegutsenud Saskia Koskor hoidsid esialgu vastased nullil. Pooltunni täitudes jõudsid vastased kõrge surve tulemusena siiski juhtväravani ning minut hiljem duubeldati eduseisu nurgalöögijärgses olukorras. Vaheajale siirduti Bosnia ja Hertsegoviina 2:0 eduseisus.

Vastased jõudsid oma kolmanda väravani 58. minutil: Koskor suutis küll esimese löögi tõrjuda, ent lahtiseks jäänud palli saatis Lina Hadžikadunic siiski võrku. Kümme minutit hiljem oli vastane taas resultatiivne, kui viieväravalise edu tõid tabloole Amila Abdukici ja Hadžikadunici tabamused. 77. minutil avas oma väravate arve ka Eesti, kui vahetusest mängu sekkunud Loora Treilopi võimas minek jättis vastase väravavahi surve alla ning ründajal õnnestus seeläbi pall väravasse toimetada. Kaks minutit hiljem oli Eesti taas väravale lähedal, kui Gertrud Alice Kala pika söödu järel oli löögile pääsemas Kätriin Altsaar, ent vastase kaitsjad olid oma ülesannete kõrgusel.

„Oli väga hea tempoga võitluslik mäng,“ ütles koondise peatreener Anastasija-Grazyna Shcherbachenia. „Tänane oli meie jaoks hea õppetund: saime väga palju infot selle kohta, mis on meie nõrgad kohad ja millega tuleb veel tööd teha. Kõik tüdrukud on väga tublid ja tõelised võitlejad ning suutisime lüüa värava. Analüüsime tänast mängu ja seejärel hakkame juba järgmiseks mänguks valmistuma,“ lisas Shcherbachenia.

Eesti kohtub viimases mängus turniiri võõrustaja Leeduga, kes sai kaks päeva tagasi Bosnia ja Hertsegoviinalt samuti 1:5 kaotuse. Eesti ja Leedu lähevad vastamisi pühapäeval, 7. mail kell 16.00.

Sõprusturniiri avamängus alistas Eesti Gruusia eakaaslased 2 : 1.