Barcelona võiduvärava lõi Camp Nou`l 76061 pealtvaataja ees vahetusmees Jordi Alba, kes jäeti 85. minutil Osasuna karistusala vasakus nurgas valveta. Külalised mängisid sel hetkel vähemuses, sest juba avapoolaja keskpaigas oli Jorge Herrando saanud punase kaardi.

Ka Carlo Ancelotti juhendatav Real nägi eile punast kaarti, kui 61. minutil saadeti platsilt minema Dani Carvajal. Real Sociedadi avavärav sündis teise poolaja avaminutitel, kui Eder Militao ebaõnnestunud tagasisöödu väravavaht Thibaut Courtois`ile lõikas vahelt Takefusa Kubo ja saatis palli tühja võrku. Lõppseisu 2:0 vormistas Ander Barrenetxea 85. minutil.

Barcelona võib meistritiitli kindlustada juba järgmises voorus, kui 14. mail mängitakse võõrsil Espanyoliga. Hooaja lõpuni jääb viis vooru.

Barcelona viimane La Liga tiitel pärineb 2019. aastast.