Celtics alustas kohtumist paremini ning teise veerandaja keskpaigas haarati korraks isegi 12-punktiline eduseis. Poolajapausile mindi aga võõrustajate 66:63 eduseisul. Kolmanda veerandaja lõpuks vaatas tabloolt vastu 87:87 viik ja kuigi otsustav neljandik kulges valdavalt Celticsi taktikepi all, siis kohtumine lõppes külaliste 119:115 võiduga.

James Harden viskas võitjate parimana 45 punkti ning jagas kuus korvisöötu. Tyrese Maxey lisas 26 punkti. Celticsi poolelt sai kaksikduubli kirja Jayson Tatum, kes noppis 39 punkti kõrvale ka 11 lauapalli. Jaylen Brown lisas 23 ja Malcolm Brogdon 20 punkti.

Läänekonverentsi poolfinaalis alistas Denver Nuggets kodusaalis Phoenix Sunsi 97:87 ning haaras nelja võiduni peetavas seerias 2:0 eduseisu.

Nuggetsi resultatiivseimaks kerkis Nikola Jokic 39 punkti ja 16 lauapalliga. Aaron Gordon viskas 16 ning Kentavious Caldwell-Pope 14 silma. Sunsi vankrit vedas Devin Booker 35 punktiga. Kevin Durant kogus 24 punkti ja kaheksa lauapalli.