Kolmanda kohta otsustanud matši oli mängitud vaid minut ja 13 sekundit, kui väikese nurga alt üllatas Eesti väravavahti Shuai Fu, söödusilma sai kirja Pengfei Zhang. Teisegi tabamuse puhul oleks võinud kollkipper Conrad Mölder tegutseda paremini, sest Jia Luo sai lükata sisuliselt tühja.

Kolmanda tabamuse said hiinlased kirja hetkel, kui mängu algusest oli möödas 15.37. Sel korral oli Jia Luo koos Taile Wangiga eeltöö tegijate seas, tabamuse sai enda nimele Jie Liu. Nii läks Eesti avaveerandi järel mõttepausile 0 : 3 kaotusseisust.

Teisel kolmandikul lõi Eesti vähemuses olles ühe tagasi. Saveli Novikovi pikale litrile jõudis järele Rasmus Kiik, kes keeras end värava ette. Esimese pealeviske Hiina väravasuul seisnud Yongli Ouban tõrjus, kuid jätkuolukorras suskas mänguvahendi võrku igapäevaselt Pantrite särki kandev ründaja Kevin Parras.

Kolmanda kolmandiku alguses lõi kiirelt kaks värava Shuai Fu, kes sai sellega kirja kübaratriki. Viis minutit enne kohtumise lõppu sahistas võrku Robert Arrak, kelle tabamusele tegid eeltöö noored talendid Marek Potšinok ja Nikita Puzakov. See jäi ka kohtumise viimaseks tabamuseks.

Eesti võitis turniiril ühe mängu normaalajal, ühe karistusvisete seeria järel ning kaotas kolm matši. Sellega kogutud viie punktiga sai Eesti alagrupis neljanda koha..