Harju pääses kodus kohtumist juhtima 21. minutil, kui võrku sahistas Roman Sobtšenko. Pärnu jõudis viigini 51. minutil, penalti realiseeris Ronaldo Tiismaa.

Pärnu tagasituleku vormistas võiduks Mathias Villota, kes sahistas võrku 89. minutil. Harju lõpetas kohtumise ka arvulises vähemuses, sest Taaniel Usta teenis mängu kolmandal üleminutil teise kollase kaardi. Kusjuures pingil korjas kaks kollast kaarti Harju väravavahtide treener Sten-Marten Vahi.

Pärnu kerkis võiduga vähemalt ajutiselt kolmandaks, olles kogunud 15 silma. Nii Nõmme Kaljul kui Tallinna Kalevil on võimalus laupäeval Pärnust mööduda. Laagri jätkab ühe punktiga viimasel kohal.

Tartus läksid omavahel vastamisi tabelinaabrid Tammeka ja Narva Trans. Kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Endine Tammeka ründaja Tristan Koskor viis 38. minutil Transi juhtima. Artur Uljanov viigistas 61. minutil seisu. Rohkem väravaid kohtumises ei nähtud. Trans pidi viimased kümmekond minutit mängima kümnekesi, sest 77. ja 84. minutil teenis kollase kaardi Do-Hyun Kim.

Trans jätkab seitsme punktiga kaheksandal real, Tammeka on kuue silmaga üheksas.

Laupäeval on omavahel vastamisi Tallinna Kalev - Kuressaare (14.00), Paide Linnameeskond ja FC Flora (17.00) ja Nõmme Kalju - FCI Levadia (19.30).