Kalju FC Facebooki leht kirjutas peale nädalavahetusel FC Kuressaare vastu võõrsil saadud 0 : 2 kaotust: „(kolm vihast smiley't) Kaido Koppel sai Saaremaal kolaka ja Kalju sõidab kaotusega tagasi koju.“

Täna avaldati pressiteade treenerivahetuse kohta, milles selgub, et „Koppel asub klubis tööle treener-konsultandi rollis klubi noorte arendamise poole peal.“

Uueks peatreeneriks on endine FCI Levadia ründaja ja peatreener Nikita Andrejev, keda võis esimest korda Kalju pingil näha 1. aprilli 2 : 0 võidumängus Narva Transi üle Sportland Arenal.

Nõmme Kalju jalgpalliklubi teatab, et senine esindusmeeskonna peatreener Kaido Koppel lahkub ametist. Otsus on sündinud poolte kokkuleppel ning arvestades mõlema poole parimaid huve.

„Koostöö Kaidoga tema siin veedetud aja jooksul on olnud töine, professionaalne ning üdini positiivne. Oma iseloomult on tegu parimas mõttes tõelise tööloomaga ning kahtlemata ühe Eesti jalgpallimaastiku silmapaistvama treeneriga. Paraku on tippjalgpall spordiala, kus tulemusel on määrav tähtsus ning seetõttu leidsime, et kõigi osapoolte huvides on targem jätkata teises suunas,“ kommenteeris treenerivahetust klubi spordidirektor Argo Arbeiter.

Kaido Koppeli kommentaar: „Tahaksin öelda oma tänusõnad klubile, treeneritele ning kõikidele mängijatele, kellega sel perioodil kokku puutusin. Võimalus juhendada professionaalset gruppi mängijaid ühes Eesti suurimas tippklubis on olnud suurepärane kogemus. Minu töö Nõmme Kaljus jätkub, lihtsalt teises vormis.“

Klubi esindusmeeskonna juhtohjad võtab üle senine abitreener Nikita Andrejev. Ühtlasi liitub klubi personaliga Artjom Artjunin, kelle ülesandeks saab edaspidi U-21 meeskonna juhendamine ning esinduse abitreeneri roll.

Kalju järgmine mäng leiab aset juba homme, kui Sportland Arenal võõrustatakse kell 19.30 FCI Levadiat. Kaheksast mängust on Kaljul tabelis kolm võitu, neli viiki ja üks kaotus, väravate vahe 10 : 7 ja 13 punkti, mis annab Levadia (20), Flora (17) ja Tallinna Kalevi (13) järel neljanda koha. Selja taha jäävad Pärnu Vaprus (12), Kuressaare (10), Paide (10), Trans (6), Tammeka (5) ja Harju JK Laagri (1).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid