Tugevamas võistkonnas kolmapäeva õhtul kahtlusi ei tekkunud. Kevin De Bruyne viis Manchester City seitsmendal minutil juhtima, esimese poolaja lisaminutitel tegi De Bryune söödust skoori John Stones.

54. minutil lõi De Bruyne oma teise värava ning suurendas eduseisu 3:0 peale. Viiendal lisaminutil sai kohustusliku tabamuse kirja ka Erling Haaland. Enne seda, 86. minutil, lõi Arsenali auvärava Rob Holding.

33 mänguga 75 punkti kogunud Arsenal hoiab küll endiselt Premier League'is liidrikohta, aga Manchester City jääb neist kahe vähem peetud mängu juures maha vaid kahe punktiga. City on võitnud seitse mängu järjest, Arsenal on aga viimasest neljast kohtumisest teeninud vaid kolm punkti (üks kaotus, kolm viiki).