Barcelona tegi Žalgirisega sotid selgeks juba sisuliselt esimese poolajaga, mis võideti 48:31. Kolmanda veerandaja lõpuks jõudis Žalgiris küll 13 punkti kaugusele, aga lõpuks võtsid võõrustajad 91:69 seljavõidu.

Barcelona parimad olid Sertac Sanli 17 ja Nikola Mirotic 15 punktiga, Rokas Jokubaitis lisas 12 silma. Žalgirise poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani vaid Ignas Brazdeikis ja Dovydas Giedraitis, kes viskasid vastavalt 14 ja 10 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub 28. aprillil Barcelonas, seejärel sõidetakse Leetu.

Euroliiga põhiturniiri parim meeskond Olympiakos kaotas avaveerandaja 19:21, kuid poolajapausile mindi siiski võõrustajate 37:35 eduseisul. Kolmanda veerandaja lõpuks 63:51 kaotusseisu jäänud Fenerbahce suutis viimase neljandiku alguses küll viie punkti kaugusele ronida, aga Kreeka klubi 10:0 vahespurdile enam vasturohtu ei leitud.

Võitjate resultatiivseim oli Sasha Vezenkov 19 punktiga, Isaiah Canaan lisas 18 ning Shaquielle McKissic 11 silma. Türgi klubi vankrit vedasid Johnathan Motley 15 ja Dyshawn Pierre 13 punktiga.