AS Roma U19 sats alistas teel finaali 2 : 2 päädinud mängus penaltiseeria järel Lecce, 2 : 1 Napoli ja 1 : 0 Interi noored. Vetkal sai neist mängida Lecce vastu 41 minutit. Esikohamatšis oli roomlaste teel ees Fiorentina.

Normaalajal väravaid ei nähtud, aga lisaajal läks paugutamiseks. 92. minutil viis Giolio Misitano Roma ette, aga peagi Dimo Krastev viigistas seisu. Võiduvärava lõi 114. minutil Matteo Pellegrini. Kaitsev poolkaitsja Vetkal toodi sisse kaks minutit enne lisaaja lõppu seisu kindlustama. Täispikkuses kohtumist saab vaadata siit.

Veidi suurem on Tallinna Kalevi kasvandiku roll olnud noorteliigas, kus ta on tänavu 28-st mängust osalenud 16. Vetkal sõlmis mullu AS Romaga kuni 2025. aastani kehtiva lepingu.