Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Riho Kalluse külalisteks on tennisekommentaator Toomas Kuum ja treener Alo Ojassalu, kellest üks on viibinud šveitslasega lausa Helsingis ühes õhtusöögilauas ning näinud kõigi aegade üht suurimat spordimeest ka väga inimlikes situatsioonides.

Just inimlikkus ongi märksõna, mis 20-kordsest suure slämmi võitjast nii armastusväärse atleedi on teinud. Selles saates ei keskendugi me nii väga tema rekorditele, mida võibki loetlema jääda, vaid emotsioonidele ja lugudele, mis seda meest hästi kirjeldavad. Erinevad mälestused ja lood on Federerist rääkida kõigil saate tegijatel.

Saatesse mahuvad ka päevakajalisemad teemad Laura Rahneli turniirivõidust ja Oliver Ojakääru finaalikohast Mark Lajali Challengeri poolfinaalini ja selja taha jäänud Billie Jean King Cupi turniirini välja. Kuulame ka värsket intervjuud Lajaliga, kellest sai Mehhiko saavutuse järel elektroonilise edetabeli ajastu Eesti läbi aegade kolmas meesmängija (ATP 298.).

Kõik „Matšpalli“ saated on leitavad erinevatest podcasti rakendustest nagu Spotify ja Google Podcast ning Delfi Tasku keskkonnast, millel on ka äpp - lae see alla Google Play'st või Apple Store'ist!

Vasakult: Roger Federeri fännid Toomas Kuum, Riho Kallus, Alo Ojassalu, Gunnar Leheste.
Roger Federer ja Alo Ojassalu 2015. aastal Jarkko Niemineni lahkumismängu järgsel õhtusöögil Helsingis.