Eesti asus mängu teise kolmandiku keskel Eduard Slessarevski väravast juhtima, kuid serblased suutsid kolmanda perioodi kolmandal minutil Mirko Djumici tabamusest viigistada.

Rohkem väravaid viimasel kolmandikul ei sündinud ning mäng läks lisaajale. Ka seal ei suutnud kumbki meeskond skoori teha ning võitja otsustasid karistusvisked.

Eesti poolel mängisid karistusvisetel Serbia puurivahi üle Robert Rooba ja Kristjan Kombe ning sellest piisas võiduks, sest meie puurivahi Villem-Henrik Koitmaa selja taha saatis litri vaid Mirko Djumic.

Pealevisked jäid Eesti meeskonna kasuks koguni 54:15. Eesti poole valiti mängu parimaks Slessarevski.

Teistes tänastes kohtumistes alistas Jaapan 8:1 Hollandi ja Hiina lisaaja järel 5:4 Ukraina.

Homme kohtub Eesti meeskond Hollandiga. Mängupiletid on saadaval Piletitasku keskkonnas.