Levadia pööras 1123 pealtvaataja ees toimunud mängu enda kasuks teise poolajal alguses, kui 53. minutil avas skoori Ernest Agyiri ja 63. minutil lõi Bourama Fomba teise värava. Floral vastaste väravat lahti muukida ei õnnestunudki.

Levadial on nüüd 20 ja Floral 17 punkti.

FC Kuressaare võttis täna kodus magusa 2:0 võidu Nõmme Kalju üle. Väravad lõid Mark Anders Lepik 33. ja Sander Laht 60. minutil.

Kalju (13 punkti) jääb liidrist Levadiast juba seitsme punkti kaugusele. Kuressaarel on 10 silma, mis annab kuuenda-seitsmenda koha jagamise.

Pärnu Vaprus tegi koduväljakul Paide Linnameeskonnaga 2:2 viigi, kusjuures külalistele päästis viigipunkti Robi Saarma 86. minuti värav. Saarma oli löönud ka mängu avavärava. Pärnu poolel tegid seejärel skoori Robin Limberg ja Kristjan Kask.

Pärnu meeskond on 12 punktiga viies, Paidel on 10 silma.

Tartu Tammeka alistas täna võõrsil Harju Laagri 3:2. Kahel korral kaotusseisust välja tulnud tartlaste võiduvärava lõi 66. minutil Patrick Genro Veelma.