Keila alustas kolmandat veerandfinaalmängu hästi ja juhtis avaveerandil korraks juba üheksa punktiga (22:13). Perioodi lõpuks kahanes külaliste edu 23:19-le. Teist veerandit valitses omaorda Tartu, kes sai poolajavileks juba 16-punktilise eduseisu 52:36.

Kolmandal perioodil jätkus tartlaste domineerimine ning otsustava veerandi eel oli nende edu juba 80:52. Neljandal veerandil enam üllatust ei sündinud ja Tartu vormistas veerandfinaali võidu 3:0. Lõppnumbrid jäid 95:74.

Kodumeeskonna resultiivsemad olid Jitaurious Gordon 21, Hendrik Eelmäe ja Andrii Voinalovych võrdselt 15 ning Leemet Böckler 14 punktiga. Keila parimana kogus Kaido Saks 17 punkti ja kuus lauapalli, Ivan Mikhieiev tõi 13 silma.

Tartu oli veerandfinaali avakohtumise võitnud koduväljakul 65:60 ning oli parem ka seeria teises mängus Keilas 83:61.

Tartu poolfinaali vastane tuleb paarist Pärnu - Rapla, mida hetkel juhivad pärnakad mängudega 2:1. Teises poolfinaalpaaris on vastamisi BC Kalev/Cramo ja Viimsi/Sportland.