Kalev/Cramo alustas veerandfinaalseeria kolmandat kohtumist tormiliselt ning esimese veerandaja järel oldi 21 : 9 eduseisus. Poolajaks suutis pealinna klubi eduseisu kahekordistada ning tablool ilutsesid numbrid 42 : 20.

Teisel poolajal jätkus ühte sadamasse minev lahing, kus Tallinna Kalevile ei antud vähimatki võimalust mängu sisse saamiseks. Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Kalev/Cramo juba 63 : 27, kuid hävitustöö polnud sellega lõppenud. Kohtumise viimasel veerandajal käristati vahe rohkem kui 40-punktiliseks ja lõpusireeni kõlades teenis mullune Eesti Meistriliiga hõbedameeskond 84 : 38 võidu.

Fotod:

Kalev/Cramo poole pealt jagunesid punktid mängijate vahel ülimalt ühtlaselt. Parimana kogus Hugo Toom 12 punkti, kuid vähemalt seitse punkti viskas veel koguni kaheksa mängijat: Tallinna Kalevi resultatiivseimad olid Triston Simpson, Kristjan Kangur ja Eric Schmalz, kes kõik viskasid 6 punkti.

Võidukas Kalev/Cramo kohtub poolfinaalseerias Viimsi/Sportlandiga. Tallinna Kalev/Audentese jaoks on saadud kaotusega hooaeg lõppenud.