Kõige oodatumas duellis alistas Sevilla kahe mängu kokkuvõttes Manchester United 5:2. Avakohtumises 2:0 eduseisu käest andnud United ei saanud jalgu alla ka võõrsil ning kaotas 0:3.

Sel hooajal Hispaania liigas raskustes olnud ning tabelis alles 13. kohta hoidev Sevilla purjetas võidule tänu Youssef En-Nesyri kahele (8. ja 81. minutil) ning Loic Bade ühele tabamusele (47. minutil).

Sevilla on aastate jooksul Euroopa liiga võitnud koguni kuuel korral. Tegemist on sarja rekordiga. Parimateks kerkisid nad 2005/06, 2006/07, 2013/14, 2014/15, 2015/16 ja 2019/20.

„Me ei olnud piisavalt head. See oli ilmselge,“ sõnas kohtumise järel Unitedi peatreener Erik ten Hag. „Peame paremini mängima. Meil jäi puudu kirest ja tahtest.“

AS Roma alistas korduskohtumises Feyenoordi 4:1 ja pääses kahe mängu kogusummas edasi 4:2. Torino Juventus ja Lissaboni Sporting viigistasid 1:1, Juventus võitis kahe mängu kokkuvõttes 2:1.

Leverkuseni Bayer alistas võõrsil Union Saint-Gilloise’i 4:1 ja pääses kahe mängu kogusummas edasi 5:2.