Nimetatud seeriatest on kõige rohkem tähelepanu saanud Kingsi ja Warriorsi vastasseis. Seeria kolmanda kohtumise pidi vahele jätma Warriorsi juhtmängijate sekka kuuluv Draymond Green, kuna ta astus teises matšis Domantas Sabonisele tahtlikult peale.

Vaatamata Green’i puudumisele suutis Golden State seeria kolmanda kohtumise võita, kui koduväljakul alistati Sacramento klubi 114:97. Golden State võitis avaveerandi 29:20 ning suutis seejärel kohtumist dikteerida.

Golden State’i mänguvankrit vedas taaskord Stephen Curry, kelle arvele kogunes 36 punkti ja kuus lauapalli. Andrew Wiggins lisas võitjate kontosse 20 ja Jordan Poole 16 punkti. Kingsile tõi De’Aaron Fox 26 punkti. Sabonise arvele jäi 15 punkti ja 16 lauapalli.

Olulise võidu teenis Phoenix Suns, kes alistas võõrsil Clippersi 129:124. Sellega saadi koduväljaku eelis enda kätte tagasi. Võitjate parim oli Devin Booker 45 punktiga. Booker tabas väljakult 29-st viskest 18. Kevin Durant lisas võitjate kontosse 28, Torrey Craig 15, Deandre Ayton 12 ja Chris Paul 11 punkti.

Clippers pidi selles kohtumises hakkama saama kahe liidrita. Põlvevigastuse tõttu oli Paul George juba varem mängust väljas. Põlvevigastuse tõttu ei saanud seeria kolmandas kohtumises osaleda ka Kawhi Leonard.

Clippersi parimaks kerkis Norman Powell 42 punktiga. Russell Westbrook lisas 30 punkti, 8 lauapalli ja 12 resultatiivset söötu.

Ühepoolseks on kujunemas Philadelphia ja Brooklyni idakonverentsi veerandfinaal. Philadelphia võttis võõrsil peetud kohtumises viimasel veerandajal jalad kõhu alt välja ning pööras kaotusseisu 102:97 võiduks. Seeriat 3:0 juhtima asunud Philadelphiale tõid Tyrese Maxey 25 ja James Harden 21 punkti. Joel Embiid lisas 14 punkti ja 10 lauapalli. Brookylin parim oli Mikal Bridges 26 punktiga.