Kehra lõpetas hooaja viiendal kohal. Poolfinaalides lähevad kokku Serviti ja SK Tapa, kes kohtuvad 4. ja 7. mail (patiseisu korral ka 10. mail) ning Viljandi HC ja Mistra, kes seisavad silmitsi 5. ja 8. mail (vajadusel ka 11. mail).

Tapa dikteeris, Kehra sörkis järel

Mäng kulges Tapa kodusaalis rahulikus tempos. 5. minutil saavutatud 4:3 seis kestis kuni 9. minutini, mil Kaspar Lees jällegi väravasuu üles leidis. 15. minutil oli Tapa meeskond Kehra korralikult maha raputanud, kui skooritablool seisid numbrid 8:3. Skooritegijaid oli mõlemas võistkonnas ühtlaselt, ent rohkem väravaid tiksus Tapale juurde. Sellega mindi ka esimesele poolajale seisult 19:10.

Teise poolaja skoori avas David Mamporia, kes lisas koheselt veel ühe punkti Kehra nime taha. Väikseim distants kahe vahel oli neli väravat, mis 21. minutil kahekordistus. Lõppskooriks kujunes 32:25 Tapa kasuks.

Võiduvõistkonna eest viskas enim väravaid Rail Ageni, kelle arvele jäi seitse tabamust. Kehra resultatiivseim oli David Mamporia kuue väravaga.

Serviti ja Viljandi suurt heitlust ei pakkunud

Viimati nädalavahetusel Balti liiga finaalis kohtunud Serviti ja Viljandi proovisid taas kord jõudu Mesikäpas. Nagu ka pühapäeval, kogus enim tuure Põlva väravamasin. 9. minutil viisid Alfred Timmo ja Henri Hiiend meeskonna 4:1 ette. 15. minutiks olid mulgid saanud kirja veel kaks väravat, Serviti viis. 15 minutit hiljem ehk esimese poolaja lõpuks näitas tabloo juba 18:10 skoori.

Teine poolaeg algas mitme luhtunud ründega kuniks Kristjan Koovit Viljandile väravalisa tõi. 45. minutil valitses 25:15 seis. Märgilisi muutusi matš kaasa enam ei toonud ja lõpuvile kõlades oli seisuks 33:18.

Resultatiivseim Põlva mängumees oli Mathias Rebane seitsme väravaga ja resultatiivseimaks mulgiks osutus kuue tabamusega Hendrik Koks.