Hooaja esimeses tippmängus tegid Kalju ja Paide Linnameeskond 1:1 viigi. Kalju jäi võidust ilma neljanda üleminuti väravaga. Teisipäeval mängisid Paide ja FCI Levadia omakorda 1:1. Paide sai viigi neljanda üleminuti väravaga. Kolmapäeva õhtul viigistasid aga Kalju ja FC Flora 2:2. Flora teine tabamus sündis kohtumise viimasest löögist neljandal üleminutil.

Kalju asus avapoolajal Aleksandr Volkovi 27. ja German Šleini 45.+1. minuti tabamustest 2:0 juhtima. Märten Kuusk lõi 60. minutil Flora poolt ühe tagasi ning Sten Reinkort viigistas 90.+4. kohtumise seisu. Lõpuvile järel ei kantud aga florakate teist väravat kohe tabloole ning ka kohtuniku käemärgid jäid paljude pealtvaatajate jaoks segaseks. Mõlema meeskonna peatreenerid tõdesid lõpuvile järel, et nende jaoks oli kõik pigem selge. „Korraks oli segadus, kuid oli aru saada, et kohtunik luges värava ära,“ tõdes Flora juhendaja Jürgen Henn.