Eesti-Läti Korvpalliliiga hooajal keskmiselt mängus 4,4 punkti kogunud Dorbek püstitas pühapäeval üleplatsimehena 25 punkti visates ühtlasi oma meistriliiga karjääri punktirekordi. Üheksandat hooaega järjest Kalev/Cramo särki kandev 32-aastane Dorbek tabas kaheksast kahepunktiviskest viis, kuuest kolmesest samuti viis.

Juba tema platsiletulek esimesel veerandajal andis aimu, mis tulekul - kolmandal minutil väljakule astudes viskas ta alustuseks kõik üheksa oma meeskonna järgnevat punkti, avaveerandiga kogunes tema arvele punkte 12.

Vaata videost kõiki Dorbeki korve!

Sotsiaalmeedias korvpallistatistikat vahendav „Must Märkmik“ andmetel sai Dorbekist 69. mängija BC Kalev/Cramo ajaloos, kes ühes mängus vähemalt 25 punkti visanud.

BC Kalev/Cramo võitis kolme võiduni peetava seeria avakohtumise 84:73. Teine kohtumine peetakse kolmapäeval.

Täna kell 19 toimub veerandfinaalseeria teine kohtumine Pärnus kohaliku Pärnu Sadama ja AVIS UTILITAS Rapla vahel.