Tenerife alustas kohtumist paremini ning pärast 23 : 21 võidetud avaveerandit ja poolajale mindi poolajale kodumeeskonna 44 : 40 juhtimisel. Viimase veerandaja alguses jäi Baskonia 60 : 70 kaotusseisu, kuid vahe suudeti tasa teha ning kolm sekundit enne lõppu vaatas tabloolt vastu 81 : 81 viik.

Matthew Costello saatis seejärel aga Tim Abromaitise vabaviskejoonele ning Tenerife ääremängija ei jätnud võimalust kasutamata, lõpetades ühtlasi Baskonia üheksamängulise võiduseeria.

Baskonia resultatiivseim oli Markus Howard 33 punktiga. Algviisikusse kuulunud Kotsar kogus 27 minutiga kuus punkti ja kuus lauapalli. Baskonia särgis 100. kohtumise pidanud Raieste viibis väljakul 57 sekundit 8ja noppis selle aja jooksul ühe lauapalli. Võitjate parimana viskas Marcelo Huertas ehk Marcelinho 21 punkti.

Baskonia hoiab Hispaania kõrgliigas pärast 27 vooru 22 võidu ja viie kaotusega esikohta. Tenerife (19-8) on neljandal positsioonil.