Kaljule tõid võidu Aleksandr Volkovi ja Igor Subbotini tabamused vastavalt 16. ja 79. minutil. Teisel poolajal olid tartlased rohkem mängus sees, aga viimasel kolmandikul jäädi võimalustega loomisega hätta. Tartu klubi ohtlikuim olukord tekkis üleminutitel, kui trahvikasti lähistel teeniti karistuslöök. Tanel Tammiku terav löök lendas napilt üle värava.

„Esimene poolaeg Kalju kontrollis ja lõi värava. Teist poolaega alustasime hästi: alguses oli kontroll täitsa meie käes, sellega võib rahule jääda,“ sõnas vigastatud Taijo Teniste asemel kaptenipaela kandnud pikaaegne koondislane Sander Puri. „Siis ehitasime aga endale rumala värava ja sellega oli kohtumine lõpetatud.“

Tammekal on viie mänguga koos kaks viigipunkti. Seejuures pole tartlased ise Premium liigas tänavu veel ühtegi väravat löönud. 1:1 viigimängus Floraga mindi juhtima vastaste kaitsja Markkus Seppiku omaväravast.

Vaata videost, mida Puri Tartu senise hooaja kohta rääkis ning millest jääb hetkel kõige rohkem vajaka!