Avaringis vaba olnud Eesti võitis 32 parema hulgas Singapuri 45:34 ja kaheksandikfinaalis Ukrainat 45:27.

Veerandfinaalis mindi vastamisi maailma edetabeliliidri Egiptusega. Kuigi Egiptus asus matši 5:1 juhtima, suutis Eesti kahe järgneva minimatšiga kohtumist 12:10 juhtima minna ja sealt alates kulges kohtumine tasavägiselt kuni lõpuni. Viimasele minimatšile mindi Eesti 37:38 kaotusseisus. Juunioride EM-hõbe Markus Salm suutis Eesti veel 41:40 juhtima viia, kuid otsustavatel hetkedel oli Tokyo OMil 8. koha teeninud egiptlane Mohamed Elsayed kindlam ja tagas Egiptusele 45:42 võidu.

Kohamatšides kaotas Eesti esmalt Iisraelile 29:45, kuid võitis seejärel 7. koha matšis torgetega 45:35 Lõuna-Koread. Maailmameistriks tuli Egiptus, kes finaalis alistas Šveitsi 45:43. Pronksi teenis Ungari.

Eesti naisjuuniorid (Anneli Proosväli, Julia Trõnova, Kristiin Nilisk, Leana Mironov) said 36 riigi konkurentsis 11. koha.

Avaringis oli Eesti vaba ja alistas seejärel teel kaheksandikfinaali 45:44 Hispaania. Pääsul veerandfinaali kaotati USA koondisele 27:45.

Kohamatšides võideti esmalt Kolumbiat 45:32, seejärel kaotati Kanadale 17:45 ja 11. koha matšis võideti Rumeeniat 45:39.

Maailmameistriks tuli Poola, kes finaalis alistas USA 45:38. Pronksi võitis Hiina.