City läks võrdselt alanud kohtumist 27. minutil juhtima, kui Rodri saatis esmalt Leon Goretzka kohvile ning keerutas seejärel kauglöögi ristnurka.

Teise poolaja alguses pani Bayern küll korraliku surve peale, aga tablool see ei kajastunud ning hoopis Bernardo Silva lõi 70. minutil City teise värava, rammides peaga võrku Erling Braut Haalandi tsenderduse. Kuus minutit hiljem sai Haaland ka ise jala valgeks, kui realiseeris mõnelt meetrilt John Stonesi söödu.

Kohtumise lõpus oleks võinud City vabalt lüüa ka neljanda, kuid Yann Sommeri tõrjed päästsid Bayerni halvimast.

Samal ajal Lissabonis peetud kohtumises avapoolajal väravaid ei nähtud, kuid Nicolo Barella viis Alessandro Bastoni tsenderduse järel Interi 51. minutil juhtima.

80. minutil määrati külaliste kasuks penalti, sest VAR tuvastas, et endine Interi poolkaitsja Joao Mario mängis karistusalas palli käega. Romelu Lukaku pani palli kindlalt võrku ning 2:0 seisul ka kohtumine lõppes.

Kolmapäeval toimuvates veerandfinaalides sõidab Napoli külla AC Milanile ning Madridi Real võõrustab Londoni Chelsea't.