Paasoja on pidanud uues liigas ka juba kaks mängu, kui Centauros võitis mõlemal korral Gaiteros del Zulia meeskonda.

Laupäeval alistati vastased tulemusega 67:63. Paasoja kerkis oma debüütmängus 14 punktiga Centaurose resultatiivseimaks, 34 minuti jooksul jäi tema arvele ka neli lauapalli, viis söötu ja kaks vaheltlõiget.

Pühapäeval oli Centauros Gaiterosest üle tulemusega 79:74. Eestlane viskas 36 minutiga 10 punkti, võttis kolm lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu.

Centauros asub kümne vooru järel oma divisjonis viie võidu ja viie kaotusega viiendal kohal.

2022. aasta sügisel oli Paasoja siirdunud Islandi kõrgliigaklubisse IR Reykjavik. Seal ta kogus 21 mänguga keskmiselt 13 punkti, 4,1 lauapalli ja 4,0 resultatiivset söötu.