Külalised Londonist alustasid kohtumist suurepäraselt. Gabriel Martinelli viis 8. minutil ilusa rünnaku järel Arsenali juhtima. 28. minutil kasvatas eduseisu Gabriel Jesus.

Avapoolaja lõpus vähendas Mohamed Salah võõrustajate kaotusseisu üheväravaliseks. Egiptlasel oli 52. minutil suurepärane võimalus mänguseis viigistada, aga ründaja eksis penaltil, veeretades palli väravast mööda. Seejuures teenis Liverpool käimasoleval hooajal alles teise penalti Premier League'is ning mõlemal juhul on Salah eksinud. Esimene kord juhtus see märtsikuises 0:1 kaotusmängus Bournemouthi vastu.

Liverpool jõudis viigiväravani 87. minutil, jala sai valgeks Roberto Firmino. Selgelt indu jurude saanud Liverpool oli ülilähedal ka võiduväravale. Salah' löögi kohtumise viiendal üleminutil suutis Arsenali puurilukk Aaron Ramsdale vaid imetõrjega päästa. Pool minutit hiljem tõrjus ta väravajoonelt Ibrahima Konate ürituse. Nii lõppeski matš 2:2 viigiseisul.

Arsenali jaoks katkes Premier League'is ühtlasi seitsmemänguline võiduseeria. Londoni klubi jätkab liidrina, olles kogunud 73 punkti. Liverpool on 44 silmaga kaheksandal positsioonil.

Päeva avamängus kohtusid Leeds United ning Crystal Palace. Leeds pääses 21. minutil Patrick Bamfordi väravast kohtumist juhtima. Avapoolaja lõpus viigistas seisu Marc Guehi. Teisel poolajal pani Crystal Palace paremuse maksma, lüües neli vastuseta väravat. Palace'i 5:1 võidumängus said jala valgeks veel Jordan Ayew (2), Eberechi Eze ning Odsonne Edouard.

Palace kerkis 33 punktiga 12. kohale. Leeds on 29 silmaga 16.