Enne tänast kuulus selle hooaja publikurekord 2. aprillil Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul toimunud kohtumisele Vapruse ja Tallinna Kalevi vahel, mida jälgis ametlikel andmeil 564 silmapaari.

Pärast poolajapausil väikeste fännide seas läbi viidud munajahti Ilja Antonovi 49. minuti iluväravast - keerutas palli karistusala joonelt kaunilt ristnurka - juhtima läinud Nõmme Kalju pidi alla neelama mõru pilli väljaku kõige lühema mängija Babou Chami neljanda üleminuti peaga värava näol. 24-aastane Gambia poolkaitsja, kel Transfermarkti andmetel pikkust 1.70, jäi Siim Lutsu tsenderduse järel karistusalas täiesti markeerimata. Cham lõi palli justkui tühja väravasse, sest ka Kalju väravavaht Henri Perk seisis nagu soolasammas, vaid pilguga palli väravasse saates.

„Nii ei saa olla, et kontrollime terve teise poolaja mängu, juhime 1 : 0, vastastel pole ühtegi šanssi ning viimasel sekundil, kui tuleb maksimaalselt keskenduda, laseme mehel, kel kasv üks meeter ja pool, peaga värava lüüa. Seda ei tohi üldse olla! Ise oleme süüdi selles,“ pahandas enda ja meeskonnakaaslastega avavärava autor Antonov, kes marssis lõpuvile kõlades esimesena väravast välja, hing püha viha täis ja huulil vandesõnad.