Eelmise vooruga tabeliliidriks kerkinud Müncheni Bayern alistas sel nädalavahetusel võõrsil Freiburgi 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi hollandlasest keskkaitsja Matthijs de Ligt mängu 51. minutil.

Samad meeskonnad olid vastamisi ka 4. aprillil Saksamaa karikasarja veerandfinaalis. Toona võitis Freiburg 2:1. Thomas Tuchel on Bayerni peatreenerina praeguseks pidanud kolm kohtumist. Lisaks kahele matšile Freiburgiga alistati tema debüütkohtumises Dortmundi Borussia 4:2.

Dortmund alistas sel nädalavahetusel omakorda lähikonkurendi Berliini Unioni 2:1. Dortmundi poolel tegid skoori Donyell Malen ja Youssoufa Moukoko. Esimene oli täpne 28. ja teine 79. minutil. Unioni tabamuse autoriks oli 61. minutil Kevin Behrens.

Turniiritabelis on Bayern 58 punktiga liidriks, teine on Dortmund 56-ga ja kolmas Berliini Union 51-ga. Neljandat Meistrite liigasse viivat kohta hoiab RB Leipzig 48 punktiga.