Coolbet Hokiliiga kolmandas finaalmängus oli Riia HK Kurbads Haabersti jäähallis parem Tallinna HC Panterist tulemusega 3 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 0) ning juhib kolme võiduni mängitavat seeriat 2 : 1.

Avakolmandik möödus väravateta, teisel pääsesid lätlased Kaspars Saulietise ja Edgars Adamovičsi täpsetest visetest kahe väravaga juhtima. Kolmandal perioodil viskas Saulietis oma teise värava ja tabas HK Kurbadsile 3 : 0 paremuse.

Seeria neljas kohtumine peetakse homme kell 16.10 samuti Haabersti jäähallis. Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19.30 Riias,

Enne mängu:

Eelmisel laupäeval sai HK Kurbads koduhallis esmalt 4 : 2 võidu, kuid teise mängu võitis HC Panter lisaajal 4 : 3. Seega saab Tallinna hokipublik laupäeval ja pühapäeval osa kahest haaravast hokietendusest.

„Ees on ootamas põnev nädalavahetus. HC Panter mängis koduhallis viimati finaalides 2005 aastal. Kindlasti on eesolev nädalavahetus meeskonnale ja klubile väga tähtis. Oluline on minna vahetus ja mäng korraga ning mitte panna endale peale liigseid pingeid. Ma olen endiselt arvamusel, et HK Kurbads on selles seerias soosik ja meie asi on neid üllatada. Riia kaks esimest mängu näitasid, et kui kõik meie mängijad annavad endast 100% ja täidavad treenerite poolt seatud mänguplaani siis on meil võimalik nendega võrdselt mängida,“ ütles HC Panteri treener Kaupo Kaljuste.

Treeneri kinnitusel paigaldatakse eelolevateks mängudeks Haabersti halli lisatribüünid, et rohkem huvilisi ära mahutada.

„Magusa võiduga on hea jätkata finaalseeriat kodupubliku ees. Mängutase läheb kindlasti kõvemaks, ning pisidetailid mängivad järjest rohkem rolli. Oleme eesolevaks nädalavahetuseks valmistunud juba pikalt ja liigume vahetus korraga meie eesmärgi suunas,“ lisas HC Panteri kaitsja Silver Kerna.


Kõiki Coolbeti hokiliiga finaalmänge on võimalik jälgida otseülekandes OHO TV (www.oho.ee/hoki) vahendusel.