Eelmisel laupäeval sai HK Kurbads koduhallis esmalt 4:2 võidu, kuid teise mängu võitis HC Panter lisaajal 4:3. Seega saab Tallinna hokipublik laupäeval ja pühapäeval osa kahest erakordselt haaravast hokietendusest.

„Ees on ootamas põnev nädalavahetus. HC Panter mängis koduhallis viimati finaalides 2005 aastal. Kindlasti on eesolev nädalavahetus meeskonnale ja klubile väga tähtis. Oluline on minna vahetus ja mäng korraga ning mitte panna endale peale liigseid pingeid. Ma olen endiselt arvamusel, et HK Kurbads on selles seerias soosik ja meie asi on neid üllatada. Riia kaks esimest mängu näitasid, et kui kõik meie mängijad annavad endast 100% ja täidavad treenerite poolt seatud mänguplaani siis on meil võimalik nendega võrdselt mängida,“ ütles HC Panteri treener Kaupo Kaljuste, kelle kinnitusel paigaldatakse eelolevateks mängudeks Haabersti halli lisatribüünid, et rohkem huvilisi ära mahutada.

„Magusa võiduga on hea jätkata finaalseeriat kodupubliku ees. Mängutase läheb kindlasti kõvemaks, ning pisidetailid mängivad järjest rohkem rolli. Oleme eesolevaks nädalavahetuseks valmistunud juba pikalt ja liigume vahetus korraga meie eesmärgi suunas,“ lisas HC Panteri kaitsja Silver Kerna.

Seeria kolmas mäng algab laupäeval, 8. aprillil kell 18:10 ja neljas pühapäeval, 9. aprillil kell 16:10. Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19:30 Riias.