Saate peateemad:

- Korvpallikevad täies hoos. Millised BC Kalev/Cramo võimalused jõuda eurosarja finaali? Eesti-Läti liiga play-off'id: võtame kokku veerandfinaalid ja vaatame ette Final Fourile. Mida arvata BC Prometey mänedžeri avaldusest, et Eesti klubid on muidu töökad, aga ambitsiooni napib, ja et Eestit ei saa pidada korvpallimaaks?

- Mis saab spordimaailmas, eriti olümpiaspordis edasi pärast ROKi juhatuse teadet, mis soovitab rahvusvahelistel spordialaliitudel lubada Venemaa ja Valgevene sportlased tagasi võistlustele - aga ainult individuaalsportlased ja neutraalses staatuses, „aktiivsed sõjatoetajad“, sõjaväelased?

- Kodune võrkpallifinaal: kuidas Tartu BigBank ühtäkki nõnda kokku kukkus? Kas asi otsustatud ja TalTech/Selver meister?

- Kas ajaloo tublim otsus? EOK tippspordikomisjon tegi MMil üheksanda koha saanud Niina Petrõkinale erandi, lubades ta aastaks B-taseme toetusele.

- Maik-Kalev Kotsar kerkis juba teist korda sel hooajal Euroliiga vooru MVP-ks, kui kogus Berliini Alba vastu 23 punkti, 10 lauapalli ja efektiivsusnäitaja 40. Aga kas play-off'i pääse tuleb?

- Kuhu jäid Eesti suusakoondislased kodustelt meistrivõistlustelt?

Kuula saadet:

1x
00:00

Kuula ja asu „Mehed ei nuta“ jälgijaks:

Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta
„Mehed ei nuta“ Facebookis
Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või meiliaadressil men@delfi.ee.
Kuula kõiki Delfi taskuhäälingusaateid uuenenud Delfi Taskust!