Bayern asus juhtima juba 13. minutil, kui keskkaitsja Dayot Upamecano pani palli oma väljakupoolelt teele. Lõpuks keegi palli ei puudutanud ning mänguvahendist lõi mööda ka Dortmundi puurilukk Gregor Kobel.

18. ja 23. minutil oli mees õiges kohas Thomas Müller ning 3:0 oli tõsiasi. 50. minutil lõi Bayerni neljanda värava Kingsley Coman.

Dortmund lõi ühe värava tagasi 72. minutil, kui penalti realiseeris Emre Can. 90. minutil sai Dortmundi poolelt veel palli võrku Donyell Malen.

Kui enne laupäevast kohtumist oli Bundesliga tabeliliider Dortmund, siis nüüd on esikohal Bayern. Müncheni klubil on koos 55 punkti, teine on Dortmund 53 punktiga. Kolmandat kohta hoiab Berliini Union 51 punktiga. Hooaja lõpuni on veel kaheksa vooru.