Mängu alguses haaras initsiatiivi võõrsil mänginud Tallinna naiskond, kes asus 8:5 ja 11:8 juhtima. Seejärel mäng võrdsustus (14:14) ja punkt-punktis mindi kuni seisuni 18:18. Tartlannadel õnnestus viigiseisult teha otsustav neljapunktiline vahespurt (22:18) ja võtta 25:22 geimivõit. Teist geimi domineeris Tartu naiskond, kes juhtis algusest lõpuni, võttes 25:20 geimivõidu.

Kodupubliku rõõmuks kulges ka kolmanda geimi algus tartlannade dikteerimisel, kui 13 mängitud punkti järel särasid tablool võõrustajate 9:4 edunumbrid. Seejärel algas TalTechi imeline tagasitulek. Esmalt viigistasid külalised viie järjestikuse punktivõiduga mänguseisu ja asusid 13:10 juhtima. Hea hoo leidnud pealinna naiskond suurendas eduseisu 18:11-ni ja võttis ootamatult kindla 25:17 geimivõidu. Sarnane stsenaarium jätkus ka neljandas geimis, kus seisuni 10:10 mindi võrdselt, kuid geimi teine pool kuulus kindlalt TalTechile – tasuks teine järjestikune 25:17 geimivõit.

Viiendas geimis võttis koduvõistkond 4:1 eduseisu, kuid Milja Raitise ohtlikud servid aitasid omakorda külalised 5:4 juhtima. Otsustavad sündmused toimusid Emajõelinna esinduse 11:10 eduseisus, misjärel jõuti nelja geimpallini (14:10). Kuigi TalTech vähendas vahe minimaalseks, siis neljandat geimpalli neutraliseerida ei suudetud – Tartu naiskonnale läks 15:13 geimivõiduga kirja 3:2 (25:22, 25:20, 17:25, 17:25, 15:13) mänguvõit.

Ingrid Kiisk ja Ingris Suvi panustasid võitu 15, Liisbet Pill 14, Karlotta Kattai 13 ja Mari Arak 9 punkti. Milja Raitis tõi kaotajatele 22, Eliisa Peit 12 ja Maren Mõrd samuti 12 punkti.

Pronksiseeria esimeses mängus 3:0 võidu võtnud Viljandi Metall kaotas kolme võiduni toimuva seeria teises kohtumises avageimi, kuid võitis kolm järgmist, saavutades kodusaalis mänginud Barrus/Võru Võrkpalliklubi üle 3:1 (15:25, 25:22, 25:23, 25:22) võidu. Rünnakul 25 punkti toonud Renate Pikk kogus võitjate ridades 28 punkti, näidates ka mängu parimat kasutegurit +18. Kerttu Lääne assisteeris 17 ja Sonja Siimson 9 punktiga.

Salme Adeele Hollas lõpetas Võru naiskonna särgis kohtumise 18 punktiga. Aigi Jukk lisas võõrustajatele 14, Haide Haring samuti 14 ja Liis Kranich 13 punkti.

Finaalseeria jätkub 6. aprillil kell 19 TalTechi spordihoones ja pronksiseeria 4. aprillil kell 19.30 Viljandi spordihoones. Tartu ja Viljandi naiskonna võidu korral saavad seeriad lõpu, TalTechi ja Võru võit pikendaks seeriad neljamänguliseks.