Kalev/Cramo oli poolfinaali avamängu Tondiraba jäähallis võitnud 80:73 ja pidi seega vältima enam kui kuuepunktilist kaotust.

Täna oli esimese veerandaja järel Kalev taga 11:20, poolajapausiks jäi Eesti klubi 22:37 kaotusseisu ja kolme veerandi järel oli seis juba 41:64. Lõpuperioodil enam imet ei sündinud ja prantslased tagasid 81:59 võiduga pääsu finaali.

Kalevit vedas alt eeskätt visketabavus, mis oli mängust kõigest 32% (visked 22/68). Prantslased näitasid samas 49%-list visketäpsust. Kolmeste tabavus oli kalevlastel 26 ja kodumeeskonnal 44%.

Cholet'd vedas 20 punkti visanud Dominic Artis, Hugo Robineu lisas 16 silma. Kalevi parimana viskas Wesley Van Beck 18 punkti, Alterique Gilbert viskas 11 silma.

Cholet` kohtub finaalis Poola klubi Wloclaweki Anwiliga, avamäng on 19. aprillil ja korduskohtumine 26. aprillil. Anwil alistas kolmapäeval peetud poolfinaali kordusmatšis Soome tiimi Kauhajoki Karhu 67:63 ja võitis kokkuvõttes 157:134.