Teise poolaja eel veel rohkelt põnevust pakkunud mängus pani Madridi võistkond paremuse maksma kolmandal ja neljandal veerandajal, mis võideti vastavalt 19 : 14 ja 22 : 17.

Suurima panuse Hispaania satsi võitu andis Dzanan Musa, kelle arvele jäi 16 punkti, kaks lauapalli ja üks resultatiivne sööt. Teda toetasid Vincent Poirier ja Adam Hanga, kes mõlemad viskasid 11 punkti.

Istanbuli klubi parimana säras Nigel Hayes-Davis, kelle saldosse läks kirja 17 punkti.

Teises eile õhtul toimunud kohtumises alistas Pireuse Olympiacos 81 : 55 Lyoni Villeurbanne´i.

Kohtumise tipphetked:

Turniiritabelis tõusis Madridi Real Pireuse Olympiacosega liidrikohta jagama, olles teeninud 22 võitu ja 9 kaotust. Istanbuli Fenerbache paikneb 18 võidu ja 13 kaotusega 5.-6. kohal.