Lasnamäel asuvas Tondiraba jäähallis toimus vägev korvpallipidu, kuhu tuli kohale lausa 5422 pealtvaatajat. Kalev/Cramo alustas kohtumist suurepäraselt, sest viis silma toonud Wes Van Becki vedamisel pääsesid nad natuke enam kui kolme minutiga juhtima 11:2. „Seekord olime vabamad ja nii krambis polnud nagu koduse Bambergi kohtumise ajal. Saime ilusti alguses käima – kasutasime publiku toe ära,“ selgitas kohtumise järel Kalev/Cramo äär Artur Konontšuk.

Ehkki Cholet mängijad jätsid kalevlastele kaare taha ka edaspidi ruumi, siis perimeetrilt õnnestumisi enam väga palju juurde ei tulnud ja külalised jõudsid kahe silma kaugusele. Kuid tallinlasi hoidis pinnal agressiivne kaitse, mistap kümne minuti järel oli Kalev/Cramo peal 17:14. Sealjuures vastastel oli mängust käe valgeks saanud vaid Boris Dallo ja Justin Patton, kalevlased olid aga 20-st viskest 14 võtnud kaare tagant.