Õhtu ehk suurima üllatuse valmistas A-alagrupis Šotimaa, alistades koduväljakul 2:0 kolmekordse Euroopa meistri Hispaania. Šotlaste kangelaseks kerkis Manchester Unitedi poolkaitsja Scott McTominay, kes sahistas võrku 7. ja 51. minutil.

Sama alagrupi teises mängus leppisid Gruusia ja Norra 1:1 viiki. Norra viis juhtima Alexander Sorloth, grusiinidele kindlustas viigipunkti Georges Mikautadze.

A-alagruppi juhib Šotimaa kuue punktiga, neile järgnevad Hispaania (3 punkti, 2 mängu), Gruusia (1 p, 1 m), Norra (1 p, 1 m) ja Küpros (0 p, 1 m).

D-alagrupis pidas valiksarja esimese kohtumise lõunanaaber Läti, kes sedapuhku pidi võõrsil Walesi 0:1 paremust tunnistama. Waleslaste võiduvärava sai 41. minutil kirja Kieffer Moore. Teises samaaegselt toimunud kohtumises alistas Horvaatia 2:0 Türgi. Horvaatide mõlemad väravad lõi avapoolajal Mateo Kovacic.

Tabeliseis:

Lisaks peeti teise vooru kohtumised I-alagrupis. Liider Šveits sai kodus 3:0 jagu Iisraelist. Šveitsi särgis said jala valgeks Ruben Vargas, Zeki Amdouni ning Silvan Widmer.

Kahest mängust kaks võitu on teeninud ka Rumeenia, alistades teisipäeval 2:1 Valgevene. Rumeeniale tõid võidu Nicolae Stanciu ja Andrei Burca väravad.

Kosovo ja Andorra leppisid samas alagrupis 1:1 viiki. 59. minutil lõi Kosovo särgis värava Edon Zhegrova, kaks minutit hiljem taastas viigi Berto Rosas.