Pärnus toimunud seeria teine mäng oli nauditav – Võru meeskond võitis kaks esimest geimi üsna veenvalt (25:21 ja 25:23) ja ilma, et Toomas Jasmini hoolealused ülemäära vastupanu oleks osutanud, kirjutab Volley.ee. Ent selg vastu seina olukorras ehk 0:2 kaotusseisus leidis Pärnu samuti uue energia ja ärkas justkui ellu. Kaks järgmist vaatust võitis Pärnu 25:23 ja 25:18. Nii pidi võitja selguma viiendas vaatuses.

Seal viisid Võru liidri Matthew Slivinski järjestikused punktid Võru 6:2 juhtima ja sellest Pärnu enam ei kosunud. Geim läks Võrule tulemusega 15:8 ja mängu võitis Oliver Lüütsepa juhendatav meeskond seega 3:2 (25:21, 25:23, 23:25, 18:25, 15:8). Nii on Võrul võimalus seeria lõpetada ja klubi ajaloo esimene pronks võita laupäeval, 1. aprillil kodusaalis.

Rünnakul ühtlaselt tegutsenud Võru meeskonna resultatiivseimaks kerkis täna 18 punktiga (+9) Matthew Slivinski, Rasmus Meius lisas 15 punkti (+1) ja John Hatch 14 silma (+6). Suurt rolli meeskonna edus mängis tempomees Sten Perillus, kes säras 7 blokiga ja tõi kokku 12 punkti (+8).

Pärnu edukaim oli 22 punktiga (+12) Hindrek Pulk, 13 silma (+7) lisas Luiz Henrique Damas ja 10 punkti (+8) Jörgen Vanamõisa, kes pani 6 blokki.

Vastuvõtul oli parem Pärnu: 58% vs 49%; rünnakuid realiseeris paremini Võru: 40% vs 39%, blokis oli 12 vs 11 parem Võru ja servil lõi Võru 6 ning Pärnu 1 ässa.

Pronksiseeria kolmas kohtumine toimub 1. aprillil kell 17.00 Võrus. Vajadusel peetakse neljas kohtumine 6. aprillil Pärnus ning viies 9. aprillil taas Võru meeskonna kodusaalis