Hispaania asus kohtumist juhtima 13. minutil, kui skoori tegi Dani Olmo. Mängu lõppseisu vormistas Espanyoli ründaja Joselu, kes oli täpne 83. ja 85. minutil. Norra pidi selles kohtumises hakkama saama vigastatud Erling Braut Haalandita.

A-alagrupi teine kohtumine lõppes ka tulemusega 3:0. Šotimaa suutis antud skooriga koduväljakul üle mängida Küprose.

Uue valiksarja avamängus kaotas punkte värske MM-pronks Horvaatia, kes viigistas D-alagrupis koduväljakul Walesiga 1:1. Andrej Kramaric viis 28. minutil horvaadid juhtima. Walesile tõi viigi Nathan Broadheadi kolmanda üleminuti tabamus. Horvaatia ridades jooksis endiselt väljakule ka 37-aastane Luka Modric.

D-alagrupi teises kohtumises alistas Türgi võõral väljakul Armeenia 2:1.

Pühapäeva õhtul mängiti ka I-alagrupis. Šveits alistas võõrsil Valgevene 5:0. Rumeenia oli võõral väljakul Andorrast üle 2:0 ning Iisrael ja Kosovo tegid esimese koduväljakul 1:1 viigi.