Esmaspäeval Eestit võõrustav Austria alistas kodus Aserbaidžaani 4:1. Kindlale võidule pandi alus esimese poolaja keskel. 27. minutil tegi skoori kapten Marcel Sabitzer ja 29. minutil Michael Gregoritsch. 50. minutil lisas Sabitzer oma teise värava. 64. minutil vähendas vahet Emin Makhmudov, lõpptulemuse vormistas 69. minutil Christoph Baumgartner.

Belgia võitis võõrsil 3:0 Rootsit. Kõik kolm väravat lõi Belgia esiründaja Romelu Lukaku, ta oli täpne 35., 49. ja 82. minutil. Enam kui aastase pausi järel esindas Rootsi koondist 41-aastane Zlatan Ibrahimovic, kes tuli väljakule 73. minutil.

B-grupis võitis Prantsusmaa koduväljakul Hollandit koguni 4:0. Mängu saatus otsustati esimese 21 minutiga. 2. minutil lõi värava Antoine Griezmann, 8. minutil tegi skoori Dayot Upamecano ja 21. minutil Kylian Mbappe. 88. minutil lisas oma teise tabamuse Mbappe. Samas grupis alistas Kreeka võõrsil Gibraltari 3:0.

E-grupis võitis Tšehhi kodus 3:1 Poolat, Moldova ja Fääri saared mängisid 1:1 viiki. G-grupis oli Montenegro võõrsil 1:0 üle Bulgaariast, Serbia võitis kodus Leedut 2:0.