Esmakordselt ATP Challenger turniiril veerandfinaali jõudnud Lajal läks kaheksa parema hulgas vastamisi maailma 283. reketi Addediga.

Tasavägise avaseti võitis prantslane 7:5. Esimeses setis nähti koguni seitse servimurret. Seejuures suutis Lajal 1:5 kaotusseisust jõuda välja viigini 5:5. 6:5 eduseisus suutis vastane siiski taas eestlase servi murda ning vormistas avaseti võidu ära.

Teises setis pääses Added servimurdega peale 3:1. Seda edu suutis prantslane hoida ning ta võitis teise seti 6:3. Veerandfinaal kestis kokku tund ja 30 minutit.

Lajal sai kirja neli serviässa (Added kaks), topeltvigu tegi eestlane viis vastase ühe vastu. Eestlane esimese servi õnnestumise % oli parem (68% vs 55%), aga prantslane realiseeris esimesel servil punkte oluliselt paremini (Lajalil vastav näitaja 54%, Addedil 79%).

Addedi vastane poolfinaalis selgub paarist, kus lähevad vastamisi prantslased Pierre-Hugues Herbert (ATP 377.) ja Lucas Poullain (ATp 558).