Tasavägise avaveerandi võitsid kalevlased 19:16. Teisel veerandil juhtis Kalev 24:20, millele Ogre vastas 7:0 spurdiga. Sellele järgnenud punkt-punkti heitluses oli peal kord Kalev, kord Ogre. Esimene poolaeg lõppes aga viigiliselt 37:37.

40:40 seisul tegi Kalev/Cramo 10:0 spurdi ning haaras juhtohjad. Kolmanda veerandaja lõpuks oli võõrustajate edu 61:47. Ogre pallurid vähendasid viimasel veerandajal vahet (viimase vaatuse võitis Ogre 25:13), aga viigini siiski ei jõutud. Kalevlased võtsid lõpuks kuuepunktilise võidu.

Kalevi resultatiivseimana viskas Hugo Toom 25 punkti ja noppis kaheksa lauapalli. Oleksandr Kovliar panustas võitu 15 ja Wesley Van Beck 11 silma.

Ogre poolel jõudsid kahekohalise punktiarvuni viis meest. Suurimaks punktitoojaks kerkis Edgars Lasenbergs 17 punktiga. Kaheksa punkti kõrval korjas Kristaps Dargais 13 lauapalli (neli ründest).

Mängu hetk (Kalev/Cramo mängija Zigmars Raimo vaheltlõige ja sööt Oleksandr Kovliarile):

Kalev/Cramo lõpetas põhihooaja 25 võidu ja viie kaotusega, mis andis neile teise koha. Ogre oli 17 võidu ja 13 kaotusega seitsmes.

Meeskonnad kohtusid omavahel kahel korral ka põhihooajal. Mõlemal juhul jäid peale eestlased. Kalev/Cramo võitis 14. jaanuaril võõrsil peetud kohtumise 100:78 ning 16. veebruaril koduväljakul toimunud matši 99:68.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine kohtumine on kavas 1. aprillil Ogre koduväljakul. Kolmas kohtumine peetakse vajadusel 2. aprillil. Mäng toimuks Tallinnas.