„Oli häid ja halbu asju, aga eriti esimesel poolajal tegime liiga palju viga. Peame leidma tasakaalu. Esimese poolaja viimased minutid teevad haiget. Peame kaitses olema paremad, kuid suutsime tekitada võimalusi. Sõprusmängu kohta oli atmosfäär imeline, aga peame leppima 0:1 kaotusega,“ võttis Viaplay ekraanil matši kokku koondise peatreener Thomas Häberli.

Eesti alustas kohtumist üsna passiivselt. Juba teisel minutil pääses Eesti kaitseliini taha plehku Bendegúz Bolla, kuid tema karistusala nurgast tehtud pealelöök läks üle jala. Mõned minutid hiljem uhas kaugelt mööda ungarlaste suurim täht Dominik Szoboszlai.

Eestil olid omad võimalused

Kui kümne minuti järel oli pallivaldamine kodumeeskonna kasuks lausa 80% vs. 20%, siis sellele järgnes Eesti parim periood. 13. minutil murdis Rauno Sappinen paremalt äärelt kasti ning pani terava palli värava ette, kuid Henrik Ojamaa lõi seal mänguvahendist mööda. Kahe minuti pärast oli taas sündmuste keskel Sappinen, kes pääses kaitseliini taha plehku, aga tema üsna terava nurga alt tehtud pealelöögi tõrjus Dénes Dibusz ühe käega.