Kalev alustas mängu selgelt paremini ning pääses 6:0 ja 11:2 juhtima. Veerandi keskel kalevlaste visked ei tabanud, ründemäng jäi ühekülgseks ja prantslased vähendasid vahe 14:12-le. Avaveerandi võitis Kalev 17:14.

Teise perioodi esimese kuue minutiga kasvatas Kalev edumaa 10-punktiliseks (26:16). Alles siis tabasid külalised oma esimese kaugviske (esimesed üheksa kolmest korvi ei kukkunud). Poolajavileks juhtis eduseisu säilitanud Kalev 35:31.

Kolmanda veerandi alguses tabas Cholet` mängumees Enzo Goudou-Sinha lühikese aja jooksul kolm kaugviset ning neljandaks minutiks pääsesid prantslased esmakordselt juhtima (45:44). Järgnes punkt-punkti heitlus ning otsustava perioodi alguseks oli Kalev ees kahe silmaga, 57:55.

Mängu saatus otsustati viimase veerandi algusega, mida kodumeeskond alustas koguni 15:2 spurdiga, kasvatades kuuendaks minutiks eduseisu juba 15-punktiliseks (72:57). Prantslased suutsid lõpuminutitega vahet kärpida, kuid seitsmest punktist lähemale ei jõutud ja Kalev võttis avamängus võidu 80:73.

Kalevi suurim korvikütt oli Wesley Van Beck 17 punktiga. Alterique Gilbert tõi 12 ja Artur Konontšuk 11 punkti. Prantslaste poolel tõid Dominic Artis 24 ja Goudou-Sinha 22 silma.

Kordusmäng on järgmisel kolmapäeval Prantsusmaal.

Teise poolfinaali avamängus alistas poolakate Anwil oma koduväljakul soomlaste Karhu 90:71.