Võõrsil mänginud Milano suurim korvikütt oli Shabazz Napier, kes viskas oma 28-st punktist 21 teisel poolajal.

„Otsustasin, et olen teisel poolajal pisut agressiivsem ning minu õnneks mõned pallid kukkusid sisse ja tiimikaaslased leidsid mind heades kohtades, kuid kahtlemata oli see võit meeskonnatöö tulemus,“ jäi Napier kohtumise järel tagasihoidlikuks.

Timothe Luwawu-Cabarrot panustas Milano võitu 19 silma. Kodumeeskonna parimana viskas Johnathan Motley 22 punkti ja võttis üheksa lauapalli. Istanbuli suurklubil olid puudu Dyshawn Pierre ja Tyler Dorsey.

Vaatamata võidule vajab Milano (13-16) väikest imest, et play-offi jõuda. Esikaheksa piirist lahutab neid kaks võitu.

Fenerbahce (17-12) lasi esinelikuga vahe sisse ning jätkab viiendana. Tabeliseis