Paide jäi 73. minutil vähemusse, sest teise kollase kaardi sai poolkaitsja Silver Alex Kelder.

Eelmisel aastal Paidega sama palju punkte kogunud, aga neljanda kohaga leppima pidanud Nõmme Kalju pidi kõrgliiga uustulnuka Harju JK Laagri alistamiseks rohkelt vaeva nägema. Lõpuks jäi Kalju võõrsil peale 2:1.

Pavel Marin viis Kalju 47. minutil juhtima. Kaheksa minutit hiljem viigistas penaltist Andre Järva. Kalju võiduvärava lõi 72. minutil kreeklane Ioannis Tsivelekidis.

Päeva esimeses mängus alistas Pärnu Vaprus võõrsil 2:1 FC Kuressaare. Pärnakate mõlemad väravad lõi Kevin Kauber, esmalt jõudis ta sihile 60. ja teistkordselt 79. minutil. Kuressaare tabamuse autor oli Märten Pajunurm, kes realiseeris 84. minutil penalti.

Eesti kõrgliiga kümnest võistkonnast kaheksa on pidanud kolm mängu. Juhib tiitlikaitsja Tallinna Flora üheksa punktiga, teine on seitse punkti kogunud Tallinna FCI Levadia. Järgnevad viis punkti teeninud Kalju ja Vaprus.