Arsenali viis 28. minutil juhtima Gabriel Martinelli, 43. minutil suurendas võõrustajate edu Bukayo Saka. 55. minutil sai jala valgeks Granit Xhaka. Kaheksa minutit hiljem suutis Jeffrey Schlupp Crystal Palace'i kaotusseisu 1:3 peale vähendada, aga 74. minutil kindlustas Arsenalile võidu Saka teine värav.

Pärast kaelanärvi vigastusest taastumist tegi Arsenaliga sooja ka Karl Jakob Hein. Ametlikku koosseisu võistkonna kolmas väravavaht ei kuulunud. Homme peaks ta liituma Eesti koondisega, keda ootab 23. märtsil ees sõprusmäng Ungariga ja 27. märtsil EM-valikmäng Austriaga.

Premier League tabelit juhtiv Arsenal on 28 mänguga kogunud 69 punkti. Nende ainus reaalne ohustaja on Manchester City, kes on 27 mänguga saanud 61 punkti. Kolmas on Manchester United (26 mängu, 50 punkti).