Flora ridades nii koduses meistriliigas kui eurosarjades võrgud ribadeks peksnud Rauno Sappinen liitus eelmise aasta jaanuaris Poola klubiga Gliwice Piast. Eesti koondise ründaja hoog polnud seal kuigi hea, sest 19 Poola liiga matšis skooris ta vaid korra. Alates tänavusest kalendriaastast kannab 27-aastane Sappinen Poola satsi Mieleci Stali vormi.

Uues klubi jäi Sappinen esimeses kuues Ekstraklasa kohtumises kuivale, ent laupäeval sai ta lõpuks jala valgeks. Seitsmendal minutil Wroclawi Slaski vastu kaotusseisu jäänud Stal teenis kümnendal minutil nurgalöögi. Etteposti antud palli pikendas Marcin Flis värava ette, kus üksi jäetud Sappinen rammis selle võrku. Ühtlasi lõpetas ründaja enam kui tuhandeminutilise väravapõua.

Rohkem tabamusi kohtumises ei nähtud ning meeskonnad leppisid 1 : 1 viiki. Avavilest kohtumise lõpuni murul rassinud Sappinen sai lisaks väravale statistikasse kirja 49. minutil teenitud kollase kaardi. 25 kohtumisega 30 punkti kogunud Mieleci Stal on Poola liigatabeli keskel.