8 : 0 spurdiga alustanud Keila tegi võimsa avaveerandi, mis võideti juba 17 punktiga, 34 : 17. Otsustava perioodi keskpaigaks jõudis aga Valmiera järele ja viigistas mänguseisu 84 : 84-le.

Mängu saatuse otsustasid Keila korvpallurid vabaviskejoonel. Viimase kahe minuti jooksul tabasid külalised 87 : 88 kaotusseisult seitse vabaviset kaheksast, hoidsid Valmiera kuival ja kindlustasid 94 : 88 võidu.

Vägeva mängu teinud Matej Radunic viskas juba avaveerandil 19 punkti ja jõudis kohtumise lõpuks lausa 41 silmani (visked mängust 16/22), korrates ühtlasi Eesti-Läti ühisliiga punktirekordit. Lisaks võttis ta 14 lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu.

Ivan Mikhieiev tõi Keila kontosse 12 punkti, võrdselt 11 silma lisasid Andri Myronenko ja Marcis Vitols. Viimane andis ka kümme resultatiivset söötu.

Keilal lõpetas hooaja 11 võidu ja 19 kaotusega, mis andis 16 klubi konkurentsis 12. koha. Hetkel on 9.–11. kohta jagavad TalTech, Pärnu ja Liepaja (kõigil 12–17) Keilast vaid ühe võidu kaugusel. Valmiera (6–23) on 14. positsioonil.